top of page
logo

Apie mus

Labdaros organizacija 'Airijos lietuviams rūpi' savo veiklą pradėjo 2014 metų rugsėjo mėnesį. Pagrindinis organizacijos tikslas yra rūpintis vaikų, sergančių vėžiu gerove ir suvienyti Airijos lietuvius ir įmones bei organizacijas, kurie gali padėti, paremti ir būti tuo centru, į kurį gali kreiptis pagalbos ieškantys. Mūsų tikslas yra finansiškai remti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir jų šeimas, bei padėti likimo nuskriaustiems mažiesiems ir pildyti jų svajones.

'Airijos lietuviams rūpi' yra pelno nesiekianti organizacija. Netekusios artimos, onkologine liga sirgusios draugės, skatinamos kilnių tikslų, noro padėti vaikučiams, kurių nerūpestingą vaikystę sustabdė pikčiausia liga ir palaikyti šeimas, kurioms tenka patirti skaudžiausią išgyvenimą – vaiko ligą, skausmą ir nežinią. Organizacijos savanorės atlieka puikų darbą, negaunant jokios finansinės naudos.

Organizacija įsikūrusi nesenai, tikimės mažais žingsneliais eiti į priekį. Jei kiekvienas iš mūsų, bent minutei sustotų kasdienybėje ir pagalvotų apie tuos, kuriems labai sunku ir reikalinga parama, palaikymas, pasaulis būtų geresnis.

Savanorės

RITA LAMSARGYTĖ MOCKĖ – ĮKŪRĖJA

Dalyvavimas savanoriškose akcijose vieniems teikia pasitenkinimą – prasmingi darbai, už kuriuos negaunama atlygio, padidina žmogaus savivertę. Kiti nemato prasmės užsiimti savanoriška veikla, nes netiki, kad galima pakeisti pasaulį. Mano nuomonė, kad padėjus nors vienam likimo nuskriaustam, pasaulis tampa gražesnis!

- Rita Lamsargytė - Mockė.

GINTARĖ ŽALIAUSKAITĖ

ASTA VILIMAITIENĖ

JESENTA CALPANOVA

VIKTORIJA PETRAUSKAITĖ

LAURA DIDJURGYTĖ

SAULĖ

Kad sergantys vaikai pasveiktų!

bottom of page